تارتار فعلاً تنها گزینه هدایت ملوان است

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری خبرآنی، دومین نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان بعد از پایان فصل بیست‌وسوم لیگ برتر در روز 21 تیر ماه 1403 برگزار می‌شود. با توجه به اینکه سپیدپوشان خزر یکی از پنج تیمی هستند که هنوز سرنوشت نیمکت آنها روشن نشده است، تکلیف باشگاه در حوزه‌های مختلف احتمالاً فردا (پنجشنبه) مشخص خواهد شد.

براساس این گزارش، عملکرد ایده‌آل مهدی تارتار در فصل بیست‌وسوم لیگ برتر و کسب بهترین نتیجه تاریخ ملوان در این رقابت‌ها، باعث شده است تا اعضای هیئت مدیره این باشگاه شمالی برای ادامه همکاری با وی ابراز تمایل کنند.

از سوی دیگر مهدی تارتار ترجیح می‌دهد فصل آینده در تیمی متمول به کار خود ادامه بدهد و با توجه به انتظارات هواداران ملوان و شرایط مالی که این باشگاه دارد، خیلی مایل به ادامه همکاری نیست.

اگر چه ظاهراً یکی از هلدینگ‌ها گزینه اسپانسری باشگاه مذکور است، ولی به هر حال وضعیت مالی این باشگاه در مقایسه با باشگاه‌های صنعتی از همین حالا روشن است. با وجود تمام این موارد به راحتی هم نمی‌توان از جذب بازیکنان شاخص به‌عنوان سرباز - بازیکن‌ عبور کرد.

به هر حال تا لحظه تحریر این خبر مهدی تارتار تنها گزینه هدایت ملوان است و در جلسه فردا (پنجشنبه) هیئت مدیره ملوانان احتمالاً تکلیف این قضیه روشن خواهد شد. 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.