تلاش منچستریونایتد برای هایجک مدافع لیل از رئال

به گزارش پایگاه خبری خبرآنی، باشگاه رئال مادرید گفته می‌شود برای تقویت خط دفاعی تیم تحت‌هدایت کارلو آنچلوتی چشم به جذب لنی یورو از لیل دارند و او را جانشین مناسبی برای ناچو می‌بینند که با پایان یافتن فصل اخیر به حضور 23 ساله‌اش (با احتساب دوران حضورش در آکادمی این باشگاه) در این باشگاه پایان داد. حالا اما خبر می‌رسد که این مدافع فرانسوی یک مشتری پر و پا قرص دیگری پیدا کرده است.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ پیشنهاد 50 میلیون یورویی باشگاه منچستریونایتد برای جذب لنی یورو مورد موافقت باشگاه لیل قرار گرفته است. مدیران این باشگاه اصرار دارند که این مدافع 18 ساله این پیشنهاد را بپذیرد چون این بهترین پیشنهاد دریافتی است که در حال حاضر برای این بازیکن روی میز است.

حالا همه چیز بستگی به تصمیم لنی یورو دارد، اما اولویت او همیشه بازی برای رئال مادرید بوده و منتظر این باشگاه لالیگایی است. رئال مادرید پیش از این تنها یک پیشنهاد به لیل برای به خدمت گرفتن این مدافع فرانسوی داده که به ارزش 20 میلیون یورو است. مدیران باشگاه رئال مادرید نسبت به جذب این بازیکن خوشبین هستند.

لنی یورو که تنها یکسال دیگر با باشگاه لیل قرارداد دارد، تاکنون در 60 بازی برای این تیم به میدان رفته است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.