محل تبلیغات شما

دستور شهردار منطقه 22 در تسریع بنای یادمان شهدا

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در ادامه تغییرات در بدنه شهرداری تهران و شهرداران مناطق، بر اساس حکم علیرضا زاکانی شهردار تهران، وحید رضا انارکی محمدی جایگزین رحمان زاده شهردار منطقه 22 شد و مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه 22 با حضور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در سالن کنفرانس ساختمان شماره یک شهرداری منطقه 22 برگزار شد.

در این مراسم حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ضمن تبریک هفته وحدت گفت: اخلاق  مداری و مهرورزی در شهرداری تهران موج می‌زند و با این دو ویژگی می‌توان خدمت به مردم در این نهاد را افزایش دهیم. امیدواریم در راستای خدمت به مردم فرصت‌ها را غنیمت شماریم، همان طور که استراتژی‌های تعریف شده از سوی زاکانی شهردار تهران مبنی بر رسیدن به هدف " تهران الگوی کلان شهر جهان اسلام " برای محقق شدن به این هدف باید ایده آل‌های بلند تعریف کرد و تلاش کنیم برای رسیدن به این ایده کار محوری را سرلوحه کار مان قرار دهیم.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران خاطرنشان کرد: منطقه 22 به عنوان پهناورترین منطقه پایتخت به حساب می‌آید، اما باید براساس زیر ساخت‌های آن توسعه پیدا کند و افزایش تراکم ساخت و ساز و جمعیت این منطقه را به خطر می‌اندازد.

نظری تصریح کرد: منطقه 22 ظرفیت‌های قابل توجهی دارد که با برداشتن موانع می‌توان از این ظرفیت‌ها به درستی برای شهروندان تهرانی بهره مند شد؛ همچنین در ناحیه و محله باید فعالیت‌های شهری تقویت شود تا در راستای خدمت به مردم گام‌های بلند تری برداشته شود.

گفتنی است وحید رضا انارکی محمدی در نخستین ساعات کاری خود به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهری منطقه با حضور بر سر مزار پاک شهدای گمنام جزیره تنب کوچک دریاچه شهدای خلیج فارس، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شهدا با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کرد.

وی در این آئین گفت: ما نباید اجازه دهیم نام، یاد و خاطره شهدا کمرنگ شود چراکه آنها عزیزترین سرمایه زندگی یعنی جان خود را فدا کردند و این فداکاری با هیچ معیاری به جز عشق به خدا، اسلام و وطن قابل توجیه نیست.

انارکی محمدی ضمن بازدید از محل احداث یادمان این شهیدان والامقام در جریان امور قرار گرفت و دستورات لازم برای تسریع در بنای این یادمان را صادر کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.