محل تبلیغات شما

کمپین #شام_راحت روژین عکس

شرکت کشت و صنعت «روژین تاک»، در تازه‌ترین تبلیغات محیطی خود و برای معرفی محصولات کنسروی جدید این شرکت پس از چندین ماه تلاش، برنامه‌ریزی، و پیگیری مستمر و حرفه‌ای و استفاده از افراد کاربلد در حوزه‌های مختلف هنری، سرانجام در مهرماه ۱۴۰۰ بیلبورد‌های تبلیغاتی خود را در دو مرحله و با هشتگ #شام_راحت در سطح کشور عرضه کرده است.

به گزارش روابط عمومی «روژین تاک» - سری اول بیلبوردها، تصویری از هشت کاراکتر انسانی را با چیدمانی الهام گرفته از اثر معروف لئونادور داوینچی یعنی «شام آخر» به تصویر می‌کشید که پس از دو هفته اکران عمومی در معابر و گذرگاه‌های مختلف کشور جای خود را به بیلبورد‌های سری دوم دادند.

در بیلبورد‌های سری دوم عکس محصولات کنسروی روژین به نمایش گذاشته شده است و هم اکنون این بیلبورد‌ها در حال اکران و در سطح شهر‌های مختلف کشور قابل رویت هستند.

هدف شرکت روژین آشناسازی عموم مردم و مخاطبان با محصولات جدید و کنسروی این شرکت است که شامل این موارد می‌شوند: کنسرو بادمجان، مایه ماکارونی، کنسرو نخود طلایی، کنسرو نخود سبز، کنسرو لوبیا چیتی، کنسرو ذرت شیرین و کنسرو لوبیا با قارچ.

کمپین (#شام_راحت) مرتبط با این بیلبورد‌های تبلیغاتی نیز از هفته‌ی اول آبان‌ماه ۱۴۰۰ به صورت رسمی آغاز می‌گردد که شامل یک مسابقه‌ی بزرگ نیز هست و برندگان مسابقه جوایز ارزنده و نفیسی دریافت خواهند کرد.

#شام_راحت

#شام_راحت

#شام_راحت

#شام_راحت
منبع : عصر ایران
برچسب ها :

کمپین روژین

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.