محل تبلیغات شما

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

پس از آنکه اتریوم نتوانست بالاتر از محدوده ۳,۹۰۰ دلاری باقی بماند، اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و تا زیر محدوده حمایتی ۳,۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ کاهش یافت و حتی سطوح پایین تر از حمایت ۳,۷۵۰ دلار را لمس کرد...

به گزارش آسان بیت کوین پس از تشکیل پایین‌ترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳,۶۷۸ دلار، وضعیت کمی تغییر کرد و اتر توانست منطقه مقاومت ۳,۷۸۰ دلاری را بشکند.

در حال حاضر اتر با قیمت ۳,۷۸۳ دلار و بالاتر از میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ معامله می‌شود. گفتنی است که در نمودار ساعتی  اتریوم/دلار، یک مثلث جمع شونده با مقاومتی نزدیک به ۳,۸۴۰ دلار در حال تشکیل است.

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۲۷ مهر

نمودار ۱ ساعته اتریوم/دلار

اولین مقاومت در روند صعودی این ارز، نزدیک به سطح ۳,۸۴۰ دلار واقع است. مقاومت بعدی هم در نزدیکی سطح ۳,۹۲۰ دلار قرار می‌گیرد و در صورت عبور از آن، احتمال آغاز یک رالی تازه برای اتر بیشتر می‌شود. در چنین حالتی، قیمت می‌تواند شاهد شکستی آشکار بالاتر از منطقه مقاومتی ۴,۰۰۰ دلار باشد.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۳,۸۴۰ و ۳,۹۲۰ دلار به حرکت صعودی خود ادامه دهد، ممکن است اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کند. اولین حمایت در این روند اصلاحی نزدیک به سطح ۳,۷۸۰ دلار و SMA ساعتی ۱۰۰ خواهد بود.

اولین حمایت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳,۷۲۰ دلار و خط روند پایینی مثلث در حال شکل گیری است. در صورت سقوط قیمت تا زیر حمایت ۳۷۲۰ دلاری، احتمال کاهش بیشتر قیمت قوت می‌گیرد. حمایت اصلی بعدی هم در نزدیکی تراز ۳,۶۵۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار در منطقه صعودی شتاب می‌گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز اتریوم/دلار اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳,۷۲۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳,۹۲۰ دلار

منبع: newsbtc.com

منبع : عصر ایران

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.