محل تبلیغات شما

همدان/ خرید و فروش گردوی پوست سبز در نهاوند ممنوع شد

مشاهده شده عده ای از افراد و معتادان در روزهای اخیر اقدام به سرقت گردو از باغ های نهاوند و خرید و فروش آن در سطح شهر می کنند

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند در استان همدان گفت: تا پایان شهریورماه سال جاری خرید و فروش گردوی پوست سبز در این شهرستان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عباس آزادبخت افزود: محصول گردو تا پایان شهریور در نهاوند قابل رسیدن و برداشت نیست و مشاهده شده عده ای از افراد و معتادان در روزهای اخیر اقدام به سرقت گردو از باغ های نهاوند و خرید و فروش آن در سطح شهر می کنند و برای جلوگیری از سرقت محصول کشاورزان، خرید و فروش گردوی پوست سبز در این شهرستان ممنوع است.

وی تأکید کرد: به همین منظور با هماهنگی فرمانده انتظامی نهاوند به تمامی کلانتری‌ها و پاسگاه ‌ها سطح شهرستان دستور داده شد در صورت مشاهده‌ خرید محصولات باغی (گردو با پوست سبز تا قبل از پایان شهریور) نسبت به دستگیری خریدار (کسبه یا دستفروشان) به‌عنوان معامله کننده‌ مال مسروقه و جمع‌آوری و ضبط گردوهای خریداری شده اقدام کنند.

آزادبخت تصریح کرد: همچنین همه مغازه های خریدار گردو پوست سبز پلمب و فرد فروشنده هم دستگیر می شود و خودرو یا هر وسیله نقلیه ای هم که گردوی پوست سبز با آن حمل شود توقیف و روانه پارکینگ خواهد شد.

منبع : عصر ایران

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.