محل تبلیغات شما

افتتاح تونل البرز آزادراه تهران-شمال باز هم به تاخیر افتاد

به گزارش خبرآنی، محمد اسلامی امروز در محمد اسلامى وزیر راه و شهرسازى امروز ١٨ تیر در حاشیه بازید از مراحل نهایی تکمیل تونل البرز در منطقه ٢ آزادراه تهران-شمال، گفت: براى آزادراه تهران-شمال در منطقه ٢، ٢٢ کیلومتر طول، ٥٩ تونل و ٢٩ پل، پیش بینى شده است.

وی با بیان این‌که تونل 6.5 کیلومتری البرز در مراحل پایانی تکمیل قرار دارد، افزود: زمان افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال از رییس جمهور درخواست کردیم تا دستور مساعدت براى باند رفت منطقه ٢ را صادر کنند که اینکار انجام شد. هم اکنون با تلاش بنیاد مستضعفان، بزرگ ترین و پیچیده ترین بخش مهندسى در احداث تونل براى آزادراه تهران- شمال در حال تکمیل است.

وی یادآور شد: در منطقه ٢ آزادراه تهران-شمال دو تا سه هزارنفر شبانه روزى مشغول به فعالیت بودند، با یارى خداوند در روزهاى باقیمانده دولت دوازدهم تونل البرز در باند رفت در مجموع به طول ٩ کیلومتر افتتاح مى شود و احداث باند برگشت آغاز خواهد شد.

وى تصریح کرد: امیدواریم با توجه ویژه آقاى نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه به تکیل پروژه هاى عمرانى و با تجهیز منابع باند رفت قطعه دوم آزادراه تهران-شمال تا پایان ١٤ به بهره بردارى برسد و باند برگشت نیز در سال آینده آغاز شود.

به گزارش تسنیم، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل پیش تر از افتتاح تونل البرز در 30 تیر 1400 خبر داده بود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.