استاندار تهران: از "مازوت‌" استفاده نمی‌کنیم؛ شرایط تامین سوخت بحرانی نیست

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری خبرآنی ، مهدی پیرهادی؛ رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران طی جلسات گذشته از شورای شهر تهران در تذکراتی به مازوت‌سازی در نیروگاه‌های تهران پرداخته و گفت: در این زمینه مستنداتی وجود دارد که در نیروگاه‌های اطراف تهران مازوت‌سوزی صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد که اسناد و مدارک در این زمینه وجود دارد و حتی در جلسه‌ای که با حضور برخی از مسئولان در استانداری تهران برگزار شده است، به مازوت‌سوزی اذعان شده است.

به گزارش خبرآنی، در حالی مهدی پیرهادی در خصوص مازوت‌سازی تاکید کرده است که امروز علیرضا فخاری؛ استاندار تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به آلودگی هوای پایتخت گفت: متاسفانه از گذشته به این شکل بوده که هر وقت با پدیده آلودگی هوا مواجه بوده‌ایم به فکر برنامه‌ریزی برای حل مشکلات افتاده‌اند.

وی تصریح کرد: یکی از عوامل اصلی بروز اصلی آلودگی هوا در پایتخت تردد زیاد موتورسیکلت‌هاست که در این زمینه نیازمند همکاری همه هستیم.

استاندار تهران در واکنش به صحبت‌های عضو شورای شهر تهران در خصوص مازوت‌سازی گفت: در این زمینه هیچ منبع رسمی وجود ندارد و گاهی بر اساس فضاسازی رسانه‌ای این موضوعات مطرح می‌شود.

فخاری تصریح کرد: شرایط ما به لحاظ تامین سوخت بحرانی نیست که بخواهیم از مازوت‌ استفاده کنیم.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم
برچسب ها :

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.