اعلام آمادگی اساتید بسیجی برای تنظیم کیفرخواست حقوقی علیه رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ‌پایگاه خبری خبرآنی، محمد رضا مردانی؛ رئیس سازمان بسیج اساتید، در نشست جبهه علمی فرهنگی بسیج اساتید کشور با حضور اساتید بسیج دانشگاههای تهران که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، اظهار داشت: همزمان با این نشست در تهران نشست‌هایی در 210 شهر کشور با اساتید بسیجی و با نام جبهه علمی و فرهنگی سایر شهرها برگزار می‌شود.

وی گفت: جبهه مقاومت با زعامت رهبر معظم انقلاب در حال دفاع از ثمره شجره بسیج است. این نشست با سه هدف اعلام انزحار از رژیم صهیونیستی، ابراز همدردی با مردم غزه و گرامیداشت هفته بسیج  برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به اینکه جبهه علمی و فرهنگی و کشور با کمک اساتید برای حکمرانی بهتر در کشور به دنبال ارائه راهکارها و رفع نواقص است، افزود:  در این راستا 20 کمیته تخصصی در تهران تشکیل شده است. در نشست‌های استانی 700 موضوع و مسئله زیست بوم کشور از سوی اساتید دانشگاه‌های کشور بررسی شده است.

مردانی گفت: این سازمان در راستای روشنگری اساتید و جهاد تبیین اقدامات زیادی صورت داده است. کمک به نظارت حکمرانان، کمک به توسعه مناطق محروم در کنار بسیج سازندگی، هدایت پژوهش‌ها و مقاله‌ها در راستای علم نافع، دیپلماسی علمی و فرهنگی در قالب جبهه علمی فرهنگی در ارتباط با اساتید دانشگاه‌های کشور از جمله اقدامات انجام شده بوده است.

وی خطاب به رئیس دستگاه قضا گفت: اساتید در این کمیته‌ها درخواست‌هایی از این دستگاه داشتند از جمله درخواست پیگیری حقوقی ترور حاج قاسم، اعلام آمادگی برای تبیین و بسط حقوق بشر اسلامی، کمک برای تنظیم کیفرخواست رژیم صهیونیستی و اعلام همکاری با سازمان بازرسی از طریق شبکه‌های نخبگانی از جمله این درخواست‌ها است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.