لطف‌الله‌نسبی: امیدوارم با برد ژاپن مردم را خوشحال کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری خبرآنی از هانگژو، جمیل لطف الله نسبی پس از پیروزی تیم ملی تنیس روی میز مقابل ویتنام و صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: خوشبختانه بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند و  3 بر صفر بردیم. ویتنام تیمی بود که در مسابقه‌های قبلی تیم‌های خوبی را اذیت کرده بود.

وی در مورد دیدار حساس تیم ملی تنیس روی میز ایران مقابل ژاپن عنوان کرد: امیدوارم در بازی با ژاپن هم نتیجه خوبی کسب کنیم. با توجه به بردی که افشین نوروزی مقابل نماینده ژاپن در قهرمانی آسیا داشت، امیدواریم بازیکنان دیگر هم امروز به پیروزی برسند. امیدواریم با برد ژاپن موجی از شادی و نشاط را به مردم تقدیم کنیم.

لطف‌الله‌نسبی درباره وضعیت ملی‌پوشان تنیس روی میز کشورمان گفت: هرچه جلوتر می‌رویم امیرحسین هدایی خودش را بهتر پیدا می‌کند و امروز هم خیلی خوب مسابقه را جمع و جور کرد. نوشاد هم وضعیت خوبی دارد، اما نیما امروز یک مقدار کسالت داشت. در مجموع هر دو شرایط خوبی دارند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز راجع به بازی‌های دوبل و انفرادی خاطرنشان کرد: دوبل نوشاد و نیما هستند و در انفرادی هم نوشاد و امیرحسین هدایی بازی خواهند کرد.

انتهای پام/

منبع : تسنیم
برچسب ها :

امیدوارم خوشحال

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.