تحریم خبرآنی یعنی اقرار دیگر به شکست پروژه «گاو»!

به گزارش گروه سیاسی ‌پایگاه خبری خبرآنی، کیان عبداللهی سردبیر ‌پایگاه خبری خبرآنی در شبکه خبرگفت: تحریم خبرآنی توسط آمریکا و در بیانیه رسمی رییس جمهور این کشور چند وجه دارد:

 1- تحریم نشانه اقرار دیگر به شکست پروژه جریان ضد ایران است؛ دولتهای غربی ده‌ها رسانه ضدایرانی با بودجه‌های هنگفتی که به پول ایران بالای چندصدهزار میلیارد است هزینه کردند، اما وقتی دیدند نتیجه لازم را نگرفتند به اقدامات نمادینی مثل تحریم خبرآنی و پرس تی وی و فارس روی آوردند.

 2- تحریم نشانه تاثیر: اینکه رسانه‌ای تحریم نشود به معنای عدم تاثیر او نیست، اما اگر رسانه‌ای را دولت استکباری مثل امریکا تحریم میکند حتماً به معنای اثرگذاری قابل توجه و جدی آن است. وگرنه دلیلی بر چنین اعلامی وجود ندارد. خبرآنی سعی کرد در یکسال گذشته هم دروغهای آنان را فاش کند، هم به پشت تروریستی و تجزیه طلبانه آنها بپردازد و هم ارتباطشان با سرویسهای جاسوسی و امنیتی و بویژه موساد را آشکار کند.

 3- تحریم خبرآنی جدید نیست؛ سال گذشته کانادا خبرآنی را به عنوان اولین خبرگزاری ایرانی تحریم کرد؛ هر روز هم نهایت تلاششان را از طریق حملات سایبری برای نفوذ به خبرآنی و هک انجام دادند اما با تلاش تیم فنی خبرآنی ناکام ماندند؛ در تمام شبکه های اجتماعی از اینستا تا توییتر و ... هم به صورت مداوم محدودیت سنگین اعمال میکنند.
تحریم امروز فقط یک رونمایی رسمی از اقدامات خصمانه شان علیه خبرآنی بود، نه شروع آن!

.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.