سالگرد مهسا امینی و روز پر از طنز رسانه‌های ضدایران؛ نخندید، اینها واقعاً مثلاً خبر است!

به  گزارش خبرنگار سیاسی ‌پایگاه خبری خبرآنی، علیرغم آنکه این جریان از ماه‌ها پیش وعده می‌داد که 25 شهریور اصلاً کار را تمام خواهد کرد، امروز خیابانهای تمام شهرهای کشور نه تنها خبری از آن اغتشاش و شورش نبود، بلکه یکی از آرام‌ترین و خلوت‌ترین روزهای سال را تجربه می‌کرد و از جهاتی شبیه به روزهای اوّل فروردین هر سال بود! همانقدر خلوت، و البته همانقدر هم هوای سالم از نظر تنفسی!

به هر حال، 25 شهریور نه تنها آنچه ضدانقلاب می‌خواست نشد، بلکه هفته‌های اخیر به یک کلکسیون و مجموعه‌ی کم‌نظیر از گاف‌ها، خفّت‌ها و اعتراف‌ها و اقرارهای این جریان تبدیل شد.

آشکارشدن ارتباط امنیتی ضدانقلاب با یکی از وحشی‌تریی گروه‌ها، یعنی صهیونیست‌ها و در رأس آنها نتانیاهو، اذعان امثال حسین باستانی کارشناس بی‌بی‌سی فارسی به دروغ بودن بسیاری از ادعاهای رسانه‌ای دشمن طی یکسال گذشته، استعفای سیما ثابت از مزدوران اغتشاش، آنهم به این دلیل که در ایران اینترنشنال تحت آزار دیگران بوده!، اذعان سرکرده گروهک تروریستی کومله درباره بی‌عقلی مخالفان جمهوری اسلامی و عقلانیت نظام، اخراج گروهک تروریستی منافقین از آلبانی و ممنوع‌الورود و خروج شدن مریم رجوی و ده‌ها مورد دیگر بخشی از اتفاقاتی است که درباره جریان ضدایران طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر رخ داده است.

به اینها اضافه کنید حماسه‌ای که در سفر به شمال اتفاق افتاد! ربع پهلوی به مردم گفت خواهشاً در این روزها سفر نروید تا قیام کنیم! و البته اتفاقی که افتاد این بود که برخی رکورد‌های مصرف بنزین جابجا شد و ترافیک بی‌سابقه‌ی 25 کیلومتری در ورودی گیلان شکل گرفت!

امّا از شاه‌بیت‌های این ماجراها شاید بتوان به دو موضوع اشاره کرد: نخست اینکه مسعود بهنود از کارشناسان بی‌بی‌سی، رسماً یک جمع‌بندی جمع و جور از رضا پهلوی و وابستگانش ارائه کرد و گفت که «اندازه‌ی گاو هم نمی‌فهمد». اگرچه کمی دیر به این جمع بندی رسید، ولی به هرحال این  اتفاق افتاد.

همچنین دولت آمریکا هم به مصی علی‌نژاد که ملیّت خود را هم فروخته، اعلام کرد که باید هویّتش را نیز تغییر دهد و پنهان شود!

مصی علی‌نژاد گفته که از این ایمیل دولت آمریکا شوکه شده، البته اینجا اتفاقاً کمی حق دارد؛ همه می‌دانیم معنای تغییر هویت چیست؛ در واقع آمریکا به او گفته است که مصی علی‌نژاد باید بمیرد و دیگر نباید چنین هویتی وجود خارجی داشته باشد!

حالا با این توصیفات، شما اگر جای ایران اینترنشنال بودید از سر فشار و استیصال، از همین طنّازی‌ها در سالگرد پخش نمی‌کردید؟ به عکس خبرهایشان دقت کنید؛ می‌گفتند دین را قبول ندارند و باید همجنس‌بازی هم آزاد باشد، حالا شله زرد هم می‌زنند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.