6 روز گذشت، خبری از لایسنس ژیمناستیک نشد

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری خبرآنی، بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو از 13 روز دیگر آغاز می‌شود و کاروان ایران در رشته‌های مختلف در این رویداد بزرگ شرکت می کند.

یکی از رشته‌های اعزامی کشورمان ژیمناستیک است؛ رشته‌ای که طی دو سال اخیر شرایط بسیار عجیبی به لحاظ مدیریتی داشته و این شرایط بر روی شرایط فنی نیز تا حد بسیار زیادی تاثیرگذار بوده است.

برای حضور در بازی‌های آسیایی، نام محمدرضا خسرونژاد، مهدی الفتی، مهدی احمدکهنی، محمدرضا حمیدی و محمدرضا شفیعی در لیست اعزام قرار داشت که پس از کاهش سهمیه‌ها، نام شفیعی خط خورد تا 4 ژیمناست در لیست اعزام باقی بمانند.

از میان این 4 ورزشکار، خسرونژاد و الفتی لایسنس (مجوز رقابت) ندارند و لایسنس آنها برای حضور در هانگژو باید از سوی رئیس سابق فدراسیون که ایمیل را در اختیار دارد، درخواست شود.

تا هفته گذشته و به دلیل مسائل مدیریتی خبری از لایسنس نداشت، اما حضور اینچه درگاهی در کمیته ملی المپیک و صحبتی که روز 12 شهریور با رسانه‌ها داشت، همه را امیدوار کرد. او در این باره گفت: «تصمیم گرفتم به دور از حاشیه‌ها و‌ جنجال‌ها به کمیته‌ بیایم و اعلام کردم لایسنس بچه‌ها را درخواست می‌دهم.»

از آن زمان تاکنون 6 روز گذشته، اما هنوز خبری از تایید لایسنس خسرونژاد و الفتی نیست و با تداوم این روند، آنها یکی از بزرگترین فرصت‌های دوران ورزشی خود یعنی حضور در بازی‌های آسیایی را از دست خواهند داد.

در تصویر زیر می‌توانید اسامی نفراتی که در ژیمناستیک هنری از ایران دارای لایسنس هستند را مشاهده کنید:

ژیمناستیک , فدراسیون ژیمناستیک ایران , بازی‌های آسیایی ,

انتهای پیام/

منبع : تسنیم
برچسب ها :

لایسنس ژیمناستیک

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.