پرداخت ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به گندمکاران خوزستانی

خبرآنی/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پرداخت ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه خرید تضمینی گندم به حساب کشاورزان استان خبر داد.

امید جهان نژادیان در گفت و گو با خبرآنی، در خصوص پرداخت وجه خرید تضمینی گندم به کشاورزان خوزستانی اظهار کرد: براساس پیگیری‌های انجام‌شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی تاکنون ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی تاکنون ۱۶ هزار میلیارد تومان به عنوان هزینه خرید تضمینی گندم به کشاورزان پرداخت کرده که سهم کشاورزان خوزستانی از این عدد بسیار بالا است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: بر اساس قولی که داده شده قرار است تا پایان هفته باقی مانده مطالبات کشاورزان به حساب آن‌ها واریز شود.

جهان نژادیان با اشاره به خرید بیش از ۳۰ هزار تن کلزا از کشاورزان خوزستان عنوان کرد: هزینه خرید تضمینی این میزان کلزا حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است که تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان از آن به حساب کشاورزان پرداخت شده است.

وی در پایان گفت: عملیات خرید گندم و کلزا همچنان در استان خوزستان ادامه دارد و پیش بینی می‌کنیم میزان خرید گندم به بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن برسد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.