ایزدپناه: قهرمانی حق شهرداری گرگان بود/ کاله هر آنچه در توان داشت رو کرد

محمد ایزدپناه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری خبرآنی در مورد پیروزی شهرداری گرگان مقابل کاله آمل در بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال و سومین قهرمانی متوالی این تیم اظهار داشت: شهرداری گرگان، تیم قدرتمندی است. این تیم دو بازیکن خارجی خوب داشت که توسط نیمکتی خوب و کامل حمایت می‌شدند. در تیم شهرداری بازیکنان ذخیره در هر لحظه از بازی به راحتی جای بازیکنان اصلی را پر می‌کردند.

پیشکسوت بسکتبال ایران ادامه داد: تیم کاله آمل، هر آنچه در توان داشت رو کرد و بازیکنان این تیم، تلاش خود را کردند، ولی تنها بازیکن خارجی کاله در حدی نبود که تعیین‌کننده باشد و از پس بازیکنان باتجربه شهرداری بربیاید.

ایزدپناه با اشاره به پیروزی شهرداری در بازی نخست در گرگان گفت: تماشاگران تأثیر زیادی در بازی نخست داشتند و باعث شدند که شهرداری در خانه به راحتی بازی کند و برنده شود. در بازی دوم اما بازیکنان کاله، پا به پای شهرداری امتیاز گرفتند و خیلی باغیرت عمل کردند. باید بگویم چند اشتباه از بازیکنان تیم آمل باعث شد تا پیروزی از دسترس آنها خارج شود. شهرداری گرگان روی کاغذ،‌ تیم قوی‌تر بود و در زمین هم این موضوع را نشان داد. قهرمانی، حق شهرداری گرگان بود.

وی در مورد عملکرد محمد جمشیدی تصریح کرد: جمشیدی، سه چهار پیش، سرحال‌تر بود و درخشش بیشتری داشت. او بازیکن تعیین‌کننده‌ای است، ولی نمی‌دانم چرا درخشش چند سال پیش را ندارد. جمشیدی قبلاً خیلی کم‌نوسان داشت و با این حال، بازیکن باتجربه‌ای است و مهره کلیدی تیم شهرداری به حساب می‌آید که می‌تواند بازیکنان را در زمین به خوبی هدایت و رهبری کند. او برای حضور بهتر در تیم ملی باید وضعیت فیزیکی خود را بهتر کند.

ایزدپناه درباره بازی تأثیرگذار پری پتی گارد آمریکایی شهرداری گرگان هم اینطور به اظهارنظر پرداخت: پتی بازیکن سازنده و خوبی است و هماهنگی او با بهنام یخچالی، مشکل گلزنی تیم شهرداری را کاملاً برطرف کرده بود. پتی به بازیکنان دیگر تیم کمک می‌کرد تا با آرامش و اعتمادبه‌نفس بیشتر و بهتری بازی کنند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.