سید حسن نصرالله: نبرد ما با دشمن متجاوز مستمر است

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت که «هرکس تصور کند نبرد با رژیم صهیونیستی پایان یافته است، متوهم است زیرا دشمن هر روز تلاش می‌کند به سرزمین ما حمله کند».

به گزارش خبرآنی، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان امروز پنجشنبه به مناسبت سالروز عید مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان (مصادف با 25 مه) سخنرانی کرد.

وی در ابتدای سخنرانی خود سالروز عید مقاومت و آزادی سازی جنوب لبنان و رهایی از چنگال رژیم اشغاگر را تبریک گفت و از همه کسانی که در این پیروزی سهیم بودند، اعم از شهدا، مجروحان، اسرای آزاد شده، رزمندگان مقاومت و همه خانواده‌هایشان تقدیر و تشکر کرد.

دبیرکل حزب الله همچنین از ارتش لبنان، نیروهای امنیتی، گروه‌های فلسطینی، همه روسای جمهور و احزاب سیاسی و کشورهایی که از مقاومت  حمایت کردند، از جمله ایران و سوریه قدردانی کرد.

وی افزود: امروز اسرائیل پشت دیوارها و یا موشک‌ها و راکت ها پنهان شده است و نمی‌تواند شرایط خود را در هیچ مذاکره‌ای بر مردم فلسطین تحمیل کند.

سید نصرالله تصریح کرد: این پیروزی مجانی به دست نیامد بلکه حاصل سالها صبر و تحمل و آوارگی بود. این تجربه بزرگی است که نسل‌های ما باید با آن آشنا شوند.

دبیرکل حزب الله گفت: یک جهان چندقطبی به نفع اسرائیل نیست، بلکه به یک جهان یکجانبه به رهبری آمریکا، به نقع اسرائیل است، اکنون همه چیز به سمت دنیای چندقطبی پیش می رود و این همان چیزی است که اسرائیل را نگران می کند.

دبیرکل حزب‌الله با تأکید بر اینکه پس از عقب‌نشینی سال ۲۰۰۰ از لبنان و عقب‌نشینی از غزه دیگر چیزی تحت عنوان اسرائیل بزرگ و عظیم وجود ندارد، خطاب به نتانیاهو گفت: اکنون این شما نیستید که با جنگ بزرگ تهدید می‌کنید بلکه این ما هستیم که شما را تهدید می‌کنیم.

وی افزود: هر جنگ بزرگی در منطقه تمام مرزها را شامل می‌شود و عرصه این نبرد شاهد حضور صدها هزار رزمنده خواهد بود.از لحاظ نیروی انسانی برتری فوق‌العاده‌ای داریم.

وی با اشاره به سفر سید ابراهیم رئیسی به سوریه خاطرنشان کرد، مواضع رئیس‌جمهور ایران در سفر به سوریه پس از ۱۲ سال از آغاز جنگ  گویای همبستگی محور مقاومت بود.

در حال تکمیل... 

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.