برخورد قاطع با احتکارکنندگان لاستیک خودرو در خوزستان

خبرآنی/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از برخورد قاطع با احتکارکنندگان لاستیک خودرو در استان خبر داد و گفت: نظارت بر انبارهای نگهداری لاستیک و اصناف شاغل در این بخش در استان تشدید شده است.

حمیدرضا فلاح در گفت و گو با خبرآنی، اظهار کرد: نظارت بر انبارهای نگهداری لاستیک و اصناف شاغل در این بخش در استان تشدید شده است و به صورت جدی بر نگهداری و توزیع و عرضه این محصول نظارت خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و ضرورت تامین لاستیک خودروهای سواری با قیمت مصوب و پیروی مکاتبات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای تشدید نظارت بر انبارهای لاستیک خودروهای سواری، ضروری است بازرسی از انبارها و مراکز عمده نگهداری و فروش لاستیک خودرو به صورت جدی انجام شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به تاکیداتی که در این زمینه وجود دارد باید گزارشی تجمیعی از بازرسی‌ها به وزارت صمت نیز ارسال شود و از این رو بازرسی‌ها در نهایت دقت و به صورت جدی انجام خواهد شد.

فلاح با اشاره به اینکه طرح مبارزه با احتکار و اختفای لاستیک خودرو توسط سازمان حمایت و ادارات صمت در حال انجام است، ادامه داد: با محتکران لاستیک خودرو و متخلفان در این بخش به شدت برخورد خواهد شد.

وی افزود: در این زمینه شناسایی محتکران لاستیک خودرو به صورت جدی در دستور کار بازرسان سازمان صمت خوزستان است و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.