توسعه شبکه تلفن ثابت در ۲ شهرستان خوزستان

خبرآنی/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان‌ از توسعه و ارتقای شبکه تلفن ثابت در ۲ شهرستان خوزستان خبر داد و گفت: این اقدام باعث ارائه خدمات پیشرفته‌تر و به روزتر بر بستر شبکه خواهد شد.

رحیم فلاح زاده در گفت‌وگو با خبرآنی، اظهار ‌کرد: با نصب تجهیزات فنی و پیشرفته مخابراتی، شبکه تلفن و دیتای ثابت در مرکز مخابرات سوم خرداد شهرستان خرمشهر توسعه و ارتقا یافت.

وی افزود: این اقدام به منظور توسعه ارتباطات و بهره‌مندی شهروندان از خدمات نوین ارتباطی تلفن ثابت و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشترکان انجام شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با بیان اینکه در این طرح پروژه برگردان کافوهای مسی به نوری و نصب تجهیزات کافوی نوری پیشرفته اجرایی شده است، گفت: با اجرای این طرح امکان دسترسی مشترکان به اینترنت خانگی با سرعت‌های بالا در این ‌منطقه فراهم شده است.

فلاح زاده اظهار کرد: مشترکان تلفن ثابت واقع در محدوده مرکز مخابراتی سوم خرداد می‌توانند با مرکز تلفن ۲۰۲۰ تماس گرفته و نسبت به دریافت خدمات دیتای ثابت پهن باند مبتنی بر فیبر نوری ADSL، VDSL و FTTH اقدام کنند.

وی ادامه داد: همچنین با نصب و راه‌اندازی کافوی نوری پیشرفته مرکز امام خمینی (ره)، شبکه تلفن و دیتای ثابت مشترکان در محدوده بازار امام رضا (ع) خرمشهر ارتقا یافت و امکان دسترسی این مشترکان به اینترنت خانگی با سرعت‌های بالا فراهم شده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به دیگر اقداماتی که برای توسعه شبکه تلفن ثابت در خرمشهر انجام گرفته است، عنوان کرد: با اصلاح و رفع خرابی از پست‌های کافو شماره ۳۹، شبکه تلفن ثابت در مرکز مخابرات امام خمینی (ره) خرمشهر بهینه‌سازی و بهسازی شد.

وی افزود: عملیات توسعه زیرساخت شبکه تلفن ثابت به منظور بهره‌مندی و دسترسی شهروندان بهبهانی در برخی مناطق جدید در محدوده مرکز مخابراتی امام رضا (ع) این شهرستان پس از تامین تجهیزات انجام شد.

فلاح زاده تصریح کرد: پس از واگذاری زمین به مالکین جدید و مدفون ماندن کابل‌های مخابراتی در زیر ساختمان‌های منازل، شهروندان ساکن در این خیابان‌ سال‌ها از داشتن خط تلفن ثابت محروم بودند که پس از پیگیری و تامین تجهیزات کابل، عملیات توسعه زیرساخت‌های شبکه تلفن ثابت انجام شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان ادامه داد: همچنین عملیات بازسازی تجهیزات نصب شده زیرزمینی و برگردان تجهیزات مخابراتی (کافوهای نوری) بر روی سیستم سوییچ ZTE شبکه تلفن ثابت در مرکز تلفن شهدای پیروز بهبهان ارتقا یافت.

وی اظهار کرد: توسعه و ارتقای شبکه تلفن ثابت با هدف ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشتریان تجاری و در راستای جلب رضایت‌مندی مشترکان، بهینه‌سازی شبکه تلفن ثابت در محدوده مرکز مخابراتی شهدای پیروز انجام شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.