دوام: وکیل یک بازیکن گفت جلوی صدور مجوز حرفه‌ای ما را می‌گیرد/ شکایت مدیرعامل سابق پرسپولیس رد شد

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری خبرآنی، حسین دوام در نشست خبری امروز (چهارشنبه) مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: در یک سال گذشته ما 76 پرونده در محاکم قضایی مطرح کرده‌ایم. از این تعداد 37 پرونده مختومه شده که 20 پرونده به نفع باشگاه بوده و 17 پرونده هم به ضرر باشگاه شده است. اسم نمی‌بریم ولی یک شرکت 34 میلیارد تومان به باشگاه مدیون است ولی رفته و 100 میلیون علیه باشگاه حکم گرفته است. بررسی کردیم هزینه تمبر برای طرح دعوی 400 میلیون تومان است! در خصوص فدراسیون هم 45 پرونده در فدراسیون داشتیم که 37 پرونده آن مختومه شده است.

وی درباره قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار فصل قبل و شکایت از این کارگزار گفت: این قرارداد با عجله تنظیم و منافع باشگاه در آن در نظر نگرفته شده بود. سال گذشته هم به این دلیل قرارداد را ادامه دادیم که پرداختی‌هایی انجام شده بود. طبق مصوبه هیئت مدیره و مصلحت‌ باشگاه ما ارتباط را با کارگزار قطع و دعوی خودمان را پرداخت کردیم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس بدون نام بردن از رسول پناه عنوان کرد: امروز در مورد مدیرعامل سابق که طرح دعوی کرده و گفته بود پول کالدرون را دادم حکم صادر و شکایت این فرد رد و رأی به نفع باشگاه صادر شد. سندی که آورده بودند مورد قبول واقع نشد. فقط مبلغی کمی چون سند مالی تأیید شده بود را باید پرداخت کنیم.

دوام گفت: اتفاقی هم روز گذشته افتاد؛ وکیل یک بازیکن گفت پول من را ندادید و می‌خواهم جلوی مجوز حرفه‌ای سازی را بگیرم. این فرد حکم قطعی هم گرفته و گفت حساب را می‌بندد و جلوی مجوز حرفه‌ای را می‌گیرد.

وی درباره محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده محمد رویانیان گفت: رأی بدوی رویانیان برای دوره قبل است ولی در 10 ماه اخیر این حکم قطعی شده است. رویانیان لطف کرد و حساب را مسدود نکرد و ما هم در هیئت مدیره مطرح کردیم و آقای شهریاری با او صحبت کرد و توافق کردیم. این پول را هم پرداخت می‌کنیم. ایشان می‌گوید خانه خود را فروخته و الآن خانه‌اش گران شده ولی حکم صادره ایشان یک میلیارد و 920 میلیون تومان است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.