محل تبلیغات شما

آغاز تظاهرات "پرچم" در میان هشدارهای مقاومت فلسطین

راهپیمایی موسوم به "رقص پرچم‌ها» لحظاتی قبل از منطقه اشغالی «اللد»تحت محافظت شدید ارتش رژیم صهیونیستی و پلیس این رژیم آغاز شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سما، این تظاهرات که تهدیدی برای تشدید تنش‌ها بین فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها است در روز موسوم به «روز قدس» برای بزرگداشت "یکپارچگی این شهر " پس از اشغال قدس شرقی در سال ۱۹۶۷ برگزار می‌شود.

ساعاتی پیش از شروع این راهپیمایی و از نخستین ساعات صبح امروز یکشنبه بیش از ۱۰۰۰ یهودی تندرو از جمله عضو افراطی کنست اقدام به یورش به مسجدالاقصی و محاصره نمازگزاران فلسطینی کردند.

این درحالی است که گروه‌های مقاومت فلسطین هشدار داده‌اند عواقب و مسئولیت این اقدام تحریک آمیز بر عهده رژیم صهیونیستی است و دست بسته نخواهند نشست.

در سایه این تهدیدها رژیم صهیونیستی هزاران نیروی امنیتی و نظامی را در قدس اشغالی حاضر کرده و سامانه‌های موسوم به "گنبد آهنین" را نیز در این شهر مستقر کرده است.

روز شنبه تور ونسسلند، فرستاده سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه جمعه از همه طرف‌ها خواست حداکثر خویشتنداری را به خرج دهند تا از درگیری خشونت‌آمیز دیگری که فقط جان افراد بیشتری را می‌گیرد، اجتناب کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
برچسب ها :

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.