محل تبلیغات شما

اعزام 40 هزار ایرانی به حج تمتع 1401 با پروازهای ایرانی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی‌بخش اظهار کرد: امسال برنامه‌ریزی خوبی از سوی سازمان حج برای اعزام حجاج انجام شده و امیدوارم پروازهای حج با هماهنگی ایران ایر، شرکت فرودگاه‌ها و فرودگاه امام خمینی (ره) به خوبی انجام‌ شود.

وی با اشاره به مشکلاتی که در سنوات گذشته از سوی کشور عربستان برای مجوزهای پروازی بود، افزود: با رایزنی های متعددی که انجام شده و مکاتباتی که با طرف عربستانی صورت‌ پذیرفته و  همچنین استقرار نمایندگانی از سوی ایران، امیدواریم مشکلات به حداقل برسد و پروازها را به موقع انجام دهیم. 

وی تصریح کرد: تعداد حجاج اعزامی امسال 39600 نفر است و مقرر شده با برنامه ریزی و تمام ظرفیت عملیات حج را به نحو احسنت انجام دهند. 

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مدیران فرودگاه‌ها به عنوان مسئول و نماینده اصلی شرکت فرودگاه ها و سازمان هواپیمایی معرفی شده‌اند و روسای ایران ایر را موظف کردیم که در آن ایام برای پاسخگویی در فرودگاه‌ها حضور دائمی داشته باشند.

محمدی‌بخش یادآور شد: سازمان هواپیمایی کشوری در این دوره چهار ابلاغ برای ایران ایر، شرکت فرودگاه‌ها، فرودگاه امام خمینی وسازمان هواپیمایی صادر کرده و چهار نفر را به عنوان نفر اصلی وستاد حج تعیین کرده است که به صورت 24 ساعته پاسخگو خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.