محل تبلیغات شما

جهاد اسلامی فلسطین: امسال حسرت اسرائیل بیش از قبل خواهد بود

رئیس دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که سال میلادی کنونی برای مقامات اسرائیلی و شهرک‌نشینیان حسرت بیشتری نسبت به سال قبل خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، محمد الهندی، رئیس اداره سیاسی جنبش جهاد اسلامی در مصاحبه با المیادین گفت: امسال بیشتر از سال قبل برای اسرائیل و شهرک نشینیان حسرت خواهد داشت. رژیم اشغالگر تهدیدات مقاومت را نادیده می‌گیرد و بعد به خاطر این نادیده گرفتن حسرت می‌خورد.

وی گفت: ملت فلسطین با تمام اقدامات و طرح‌های رژیم اشغالگر مقابله خواهند کرد. امسال در بالاترین سطح خواهد بود و درخواست‌هایی برای بالا بردن پرچم‌های فلسطین و درگیری‌هایی در داخل اراضی اشغالی وجود خواهد داشت. مسئله فلسطین تنها مسئله فلسطینی‌ها و اعراب نیست بلکه بزرگتر از آن است. پرچم فلسطین در نشست‌های اقتصادی برافراشته می‌شد و این نشان می‌دهد که مسئله فلسطین مسئله تمام جهان است.

الهندی گفت: اسرائیل مهره آمریکا و غرب در منطقه است و آمریکا برای تسلیم کردن تمام منطقه و سلطه بر آن تلاش می‌کند.

وی به سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره راهپیمایی پرچم‌ پرداخت و گفت: تمام احتمالات موجود است. دشمن اسرائیلی هر سخنی از سید حسن نصرالله را جدی می‌گیرد.

الهندی درباره میانجیگری‌های بین المللی برای ممانعت از تشدید اوضاع در اراضی فلسطینی گفت: اسرائیل ارزشی برای این میانجیگری‌ها قائل نیست و تنها محاسبات اوضاع داخلی و موضع آمریکا را ارزیابی می‌کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.