محل تبلیغات شما

سفیر فلسطین نسبت به تدام تجاوزات علیه ملت فلسطین هشدار داد

سفیر فلسطین در سازمان ملل نسبت به تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین به ویژه در قدس و منجر شدن ان به تشدید تنش هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، ریاض منصور، سفیر فلسطین در سازمان ملل در سه پیام مشابه به دبیرکل این سازمان، رئیس دوره‌ای شورای امنیت (استونی) و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل اظهار کرد که رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان تندرو آن به حملات نژادپرستانه و اقدامات تحریک‌آمیز علیه ملت فلسطین ادامه می‌دهند.

وی در این پیام آورده است: این اقدامات باعث تشدید تنش و بدتر شدن اوضاع در فلسطین اشغالی و به ویژه قدس شرقی می‌شود.

ریاض منصور در ادامه گفت که رژیم صهیونیستی به طور منظم به تجاوز علیه فعالان فلسطینی در مناطق الشیخ جراح و سلوان ادامه می‌دهد و اقدامات سرکوبگرانه‌اش علیه گروهی از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران و تخریب تجهیزات رسانه‌ای آنها را افزایش داده است.

وی در این باره تصریح کرد که رژیم اشغالگر طی ماه مه ۱۳ روزنامه‌نگار و خبرنگار فلسطینی را بدون مطرح بودن هیچگونه اتهامی علیه‌شان و بدون انجام محاکمه بازداشت کرد.

این مقام فلسطینی همچنین تاکید کرد که پلیس رژیم صهیونیستی در راستای تسویه حساب با فلسطینی‌های ساکن اراضی اشغالی که به حمله اخیر تل‌آویو به غزه اعتراض کرده بودند؛ حملات عله آنها را ادامه می‌دهد. همچنین بیش از ۴۰۰۰ فلسطینی ازجمله زن و کودک در زندان‌های این رژیم با رفتار غیر انسانی و نقض حقوق بشر مواجه هستند.
 

انتهای پیام

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.