محل تبلیغات شما

واکنش کنایه‌آمیز جهانپور به خبری مبنی بر گم شدن 2000000 دوز واکسن‌ کرونا در ایران

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به ادعای محسن دهنوی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مبنی بر گم شدن 200 هزار دوز واکسن کرونا در کشور نوشت: تاکنون 3 میلیون و 195 هزار و 800 دوز واکسن کرونا وارد و تحویل وزارت بهداشت شده و در زنجیره توزیع قرار گرفته است.

وی افزود: هیچ واکسنی گم نشده و نخواهد شد و اطلاعات آن مستمراً قابل رصد کردن است؛ آن‌چه ظاهراً خارج از نظام سلامت گم شده صداقت برخی سیاسیون و حرف مستند و با حساب و کتاب است.

به گزارش تسنیم، روز گذشته محسن دهنوی در توییتی از گم شدن 200 هزار دوز واکسن کرونای وارد شده به کشور خبر داد؛ وی در اکانت توییتری خود نوشته است: سامانه‌های وزارت بهداشت نشانگر گم شدن 200هزار دوز واکسن کروناست؛ نامه‌ام به آقای نمکی بی پاسخ مانده تا کد ملی واکسینه شدگان و تعداد دقیق دوز واکسن‌ها را به مجلس اعلام کند.

وی همچنین تأکید کرده است که با استفاده از ابزارهای نظارتی مجلس، تکلیف واکسن‌ها معلوم خواهد شد.

طبق اعلام وزارت بهداشت، تاکنون از سه میلیون و 195 هزار و 800 دوز واکسن کرونای وارد و تحویل شده به وزارت بهداشت، تنها یک میلیون و 670 هزار و 118 نفر دوز اول واکسن کرونا و 330 هزار و 805 نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به دو میلیون و و 923 دوز رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.