محل تبلیغات شما

تأکید برحل مسائل ارتباطی در نشست نماینده تبریز و مدیرعامل ایرانسل

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام دکتر سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل دیدار و درباره مسائل ارتباطی حوزه انتخابیه خود به گفت‌وگو پرداخت.

در این نشست که در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، ضمن بیان مهمترین مسائل ارتباطی حوزه انتخابیه خود، از ایرانسل به خاطر توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در شمال غرب کشور و نگاه ویژه به رفع موانع موجود در مسیر تحول دیجیتال و جهش تولید در حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات، تقدیر کرد.

مدیرعامل ایرانسل در این دیدار، اقدامات ایرانسل در خدمات‌رسانی به مردم استان آذربایجان‌شرقی از جمله گسترش دسترسی مناطق روستایی به اینترنت پرسرعت، حمایت از توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال و تسهیل دسترسی به زیرساخت‌های ارتباطی در دوران شیوع بیماری کرونا را تشریح کرد.

عباسی‌آرند همچنین با اشاره به برخی مسائل در زمینۀ توسعه شبکه ارتباطی، از جمله موانع موجود در مسیر أخذ مجوز سایت‌های ارتباطی، توسعه فیبرنوری و زیرساخت‌های کلان شبکه، بر لزوم مانع‌زدایی از توسعه دسترسی مردم به ابزارهای ارتباطی و خدمات دیجیتال تأکید کرد.

میرتاج‌الدینی نیز با اشاره به نقش و مسؤولیت نظارتی مجلس شورای اسلامی در وضع و اصلاح قوانین و مقررات، در این زمینه قول مساعدت و پیگیری داد.

منبع : مهر

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.