محل تبلیغات شما

درگذشت اولین کاپیتان تاریخ پرسپولیس براثر کرونا ( تکذیبیه)

حمید جاسمیان اولین کاپیتان تاریخ پرسپولیس که مدتی بود با ویروس کرونا مبارزه می‌کرد، در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، حمید جاسمیان پیشکسوت 83 ساله پرسپولیس از چند روز قبل با بیماری کووید-19 دست و پنجه نرم می‌کرد، ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.

او که فوتبال خود را از شاهین آبادان آغاز کرد و سپس به شاهین تهران پیوست، در اولین سال تاسیس پرسپولیس به این تیم ملحق شد و اولین کاپیتان باشگاه قرمزپوش پایتخت لقب گرفت. او چهار سال در پرسپولیس حضور داشت و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کرد. وی در جریان اولین قهرمانی سرخ ها در لیگ تخت جمشید نیز عضوی از تیم پرسپولیس بود.

جاسمیان در روزهای اخیر در بیمارستان بستری بود و در شرایطی که امید می‌رفت از مبارزه با ویروس کرونا سالم بیرون بیاید اما این اتفاق رخ نداد و درگذشت تا هواداران فوتبال را بار دیگر عزادار کند.

جاسمیان چندی پیش در تمرین تیم پرسپولیس حضور یافته و پیراهن این تیم را از بازیکنان گرفته و همچنین با شاگردان یحیی گل‌محمدی دیدار کرده بود.

تکذیب خبر فوت جاسمیان، پیشکسوت فوتبال ایران

روزنامه خبر ورزشی: در حالیکه یکی از سایت‌های خبری مدعی شده بود حمید جاسمیان به دلیل کرونا فوت شده،اردشیر نظری نماینده فدراسیون فوتبال دقایقی پیش با حمید جاسمیان در بیمارستان سینا تهران صحبت کرد و خوشبختانه آقای جاسمیان سر حال و سلامت هستند.

منبع : عصر ایران

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.