محل تبلیغات شما

آلگری: برای مربی‌گری یونایتد انگلیسی‌ام خوب نیست

ماسیمیلیانو آلگری، شایعات اخیر درباره احتمال منصوب شدن قریب‌الوقوعش به عنوان سرمربی منچستریونایتد را رد کرد و گفت هنوز برای این شغل به اندازه کافی زبان انگلیسی نمی‌داند.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره اینکه مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس در صورت ادامه وضعیت بد منچستریونایتد به زودی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی خواهد شد، منتشر شده اما آلگری این شایعات را رد کرد.

درحالیکه منچستریونایتد در فصل جاری یکی از بدترین شروع‌های خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند و اوله گنار سولسشر به شدت تحت فشار قرار دارد نام آلگری به عنوان محتمل‌ترین گزینه جایگزینی او مطرح شده است. آلگری ایتالیایی که بعد از ترک یووه در ماه ژوئن تا این لحظه بدون تیم است اما این شایعات را رد کرده و می‌گوید فعلا برای پذیرفتن این شغل به اندازه کافی زبان انگلیسی نمی‌داند.

آلگری در سمپوزیم انجمن مربیان فوتبال این باره گفت:" من در حال حاضر به اندازه کافی انگلیسی بلد نیستم ولی در حال یادگیری‌ام".

این مربی 52ساله ایتالیایی در ادامه گفت:" دو نوع مربی خوب داریم: یکی اقتدارگرا و یکی لیبرال. من لیبرال بودن را ترجیح می‌دهم و برای همین ترجیح می‌دهم بیشتر گوش بدهم تا اینکه صحبت کنم".

منبع : عصر ایران

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.