محل تبلیغات شما

قطر به ۱۰۰ هزار خانواده در غزه کمک می‌کند

رئیس کمیته قطری بازسازی غزه اعلام کرد که این کمیته فردا (یکشنبه) به صد هزار خانواده فقیر در نوار غزه کمک مالی به ارزش ۱۰۰ دلار آمریکا به هر خانواده خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، محمد العمادی، رئیس کمیته قطری بازسازی غزه تصریح کرد: تعداد خانواده‌هایی که از کمک مالی دوحه در ماه جاری میلادی بهره می‌برند، در چارچوب کاهش رنج اهالی نوار غزه در سایه شرایط انسانی سخت آنها و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاه‌های فلسطینی افزایش یافته است.

قطر در ماه جاری میلادی تعداد خانواده‌هایی که مشمول برخورداری از کمک‌های مالی دوحه هستند، حدود ۴۰ هزار خانواده دیگر افزایش داد، چراکه قطر طی ماه‌های اخیر به حدود ۶۰ هزار خانواده کمک مالی می‌کرد.

این کمک‌ها بخشی از انتقال کمک مالی قطر به فلسطینیان به ارزش ۳۰ میلیون دلار ماهانه است که این امر در چارچوب تقویت تفاهمات آتش‌بس میان گروه‌های فلسطینی و اسرائیل در سال گذشته میلادی با نظارت مصر، سازمان ملل و همچنین قطر صورت گرفته است.

این هفتمین بخش از کمک‌های مالی قطر به اهالی نوار غزه بالغ بر ۱۰۰ دلار به هر خانواده است.

العمادی صبح روز جمعه وارد نوار غزه شد و با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و یحیی سنوار، رئیس دفتر سیاسی این جنبش در غزه دیدار کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
برچسب ها :

خانواده

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.