ضرورت کاهش ۸۰ درصدی فلرینگ در طول برنامه ششم توسعه

ضرورت کاهش ۸۰ درصدی فلرینگ در طول برنامه ششم توسعه

موضوع کاهش فلرینگ در منطقه پارس جنوبی بسیار اهمیت دارد و باید به عنوان یکی از برنامه های تمام واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرد.


سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط حساس کشور در این برهه از تاریخ با توجه به تحریم های ناجوانمردانه، همه دست اندرکاران و دلسوزان نظام باید دست در دست هم دهند، تا با همدلی مشکلات را پست سر بگذاریم.


وی با بیان اینکه امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) هستیم، اظهار داشت: تأمین امنیت منطقه صنعتی عسلویه و کنگان امری بسیار مهم بوده که در حال حاضر به خوبی در حال انجام است.


الماسی با اشاره به حضور مردم با فرهنگ های متفاوت از نقاط مختلف کشور در این منطقه اظهار داشت: همکاری این عزیزان باعث رشد و شکوفایی پارس جنوبی شده است.


وی در ادامه تلاش های مسئولین مجتمع گاز پارس جنوبی را در سالیان اخیر بسیار مثبت عنوان کرد و گفت: در سیل اخیر نیز پیش بینی های مناسبی برای جلوگیری از ایجاد مخاطرات احتمالی صورت گرفت.


وی یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین را توجه به مسئولیت های اجتماعی واحدهای صنعتی در این منطقه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه مجتمع گاز نیز در این خصوص فعالیت های مناسبی انجام داده است.


وی با بیان اینکه مطابق برنامه ششم توسعه باید در طول 5 سال 80 درصد کل فلرینگ در کشور کاهش یابد، اظهار داشت: موضوع کاهش فلرینگ در منطقه پارس جنوبی بسیار اهمیت دارد و باید به عنوان یکی از برنامه های تمام واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرد.


این نماینده مجلس با اشاره به فعالیت های مناسب صورت گرفته در مجتمع گاز پارس جنوبی در زمینه محیط زیست خواستار افزایش سرعت پروژه های کاهش فلرینگ در پارس جنوبی شد.

منبع : در مَتن
محل تبلیغات شما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

پربحث ترین ها

دوستان ما

آگهی