فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: در ماه‌های آتی بیش‌تر با توانایی‌های «رمزی» آشنا خواهیم شد/ بازی با فروزینونه حیاتی است

به گزارش پایگاه خبری خبرآنی، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل فروزینونه در هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های سری A به عنوان یک بازی حیاتی و کلیدی نام برد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره گفت: پیش از هر چیزی ابتدا باید به شکست دادن فروزینونه  فکر کنیم، چون این برد سه امتیاز دیگر برای رسیدن به هدف ما یعنی اسکودتوست و برخلاف تصور، جدالی کلیدی و حساس به نظر می‌رسد. باید به خاطر داشته باشیم فروزینونه سه بار در خارج از خانه پیروز شده است. باید با نگرش درستی بازی کنیم تا برای بازی هفته آینده با اتلتیکومادرید به خوبی آماده شویم. در حال حاضر تیم خیلی خوب کار می‌کند و کاملاً برای بخش پایانی فصل تمرکز دارد. از فردا، هفته‌های  پر از بازی ما آغاز خواهد شد.

«در ماه‌های آتی بیشتر با توانایی رمزی تازه‌وارد آشنا می‌شویم.»، آلگری با بیان این جمله درباره شرایط بازیکنانش افزود: شزنی دروازه‌بان ما خواهد بود. بارتزالی مدت‌ها دور از میادین بوده و روی نیمکت می‌نشیند. بازی کردن کیلینی در این دیدار نامحتمل است، اما بونوچی به میدان می‌رود. وضعیت روگانی را  بررسی خواهم کرد. در صورت آماده نبودن او، کاسرس می‌تواند در ترکیب قرار بگیرد.  از میان کانسلو، دی شیلیو و اسپیناتزولا، دو نفر مدافعان کناری ما را تشکیل می‌دهند. ماتویدی احتمالاً بازی نخواهد کرد، اما دیبالا چرا. آمار و عملکرد دیبالا در یوونتوس چشمگیر بوده و او یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر ماست.

انتهای پیام/

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.