حامد حدادی: فعلاً کدورت‌ها را کنار می‌گذارم و می‌آیم/ مشکلات را حل نکنیم و متحد نباشیم ضرر می‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری خبرآنی، حامد حدادی عصر امروز (پنجشنبه) درباره تصمیمش برای بازگشت به تیم ملی بسکتبال در آستانه مسابقات انتخابی جام جهانی 2019 اظهار داشت: همه مرا می‌شناسند و می‌دانند با هر مشکل و آسیبی برای تیم ملی بازی کرده‌ام. مشکلاتی پیش آمد، اما این کدورت‌ها را فعلاً برای کشورم، پرچم، بسکتبال ایران و ورزش ایران کنار می‌گذارم.

سنتر تیم ملی بسکتبال افزود: کادر فنی و مربیان با من تماس گرفتند و خواستند که بیایم. یکسری شرایط بود که نشد. دوست داشتم بیایم، اما نشد. چون بحث پرچم کشورم بود نمی‌شد نیایم. به همین دلیل تأکید می‌کنم فعلاً کدورت‌ها را کنار می‌گذارم و می‌آیم. با ارسلان کاظمی هم تماس بگیرند با قدرت می‌آید. من هم تصمیم گرفتم با قدرت بیایم و بازی کنم.

ملی‌پوش بسکتبال ایران همچنین گفت: بازی مهمی داریم و تمام تمرکزم را برای کشورم می‌گذارم. تمام تلاشم این است که در بهترین شرایط بازی کنم.

حدادی تأکید کرد: من نه قبلاً و نه الان برای هیچ شخصی بازی نکرده‌ام و نمی‌کنم. هر بار وارد زمین شده‌ام برای کشورم و بسکتبال ایران بوده است و همیشه باقدرت و باتعصب بوده‌ام. قطعاً تمام تلاشم کمک کردن بوده است. متأسفانه مشکلاتی بوده است و امیدوارم حل شود که اگر نشود دودش به چشم بسکتبال می‌رود.

وی افزود: مشکلات را حل نکنیم و متحد نباشیم خودمان ضرر می‌کنیم و بسکتبال ضربه می‌خورد. امیدوارم اتحادمان دوباره برگردد.

حدادی همچنین گفت: کدورت‌ها همچنان هست و امیدوارم حل شود. من نیز همچنان پشت ارسلان هستم. الان هم با او صحبت کردم و از ته دل دوست دارم برگردد. اکنون هم برای پرچم ایران این تصمیم را گرفتم که ‌بازی کنم.

وی درباره دو دیدار پیش روی تیم ملی گفت: درباره بازی‌ها هم فعلاً صحبت نکنم، بهتر است. کدورت‌ها هست و من فعلاً آنها را برای مردم و بسکتبال کشورم کنار می‌گذارم و روی تیم ملی تمرکز می‌کنم. تلاش می‌کنم بهترین نمایش را داشته باشم.

 

حدادی ادامه داد: در هر دو مسابقه پیش رو میزبان هستیم و ان‌شاءالله جشن صعود بگیریم. دوست دارم مردم بیایند و بازی‌ها را از نزدیک ببینند. تماشاگران با تمام وجود حمایت کنند تا بازی‌های جذابی شود و بتوانیم برنده شویم.

انتهای پیام/

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.